Krasnobrodzki Dom Kultury -Jesteśmy już 30 lat

13695110 638598749650069 861855990 nZumbowe szaleństwo nad krasnobrodzkim zalewem ogarnia coraz liczniejszą grupę aktywnych.

To połączenie tańca z fitnesem na drugim, wakacyjnym spotkaniu w Krasnobrodzie przyciągnęło kolejnych miłośników aktywnej zabawy w plenerze. Cieszy fakt, że ta letnia propozycja spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. W tym miejscu można sobie zadać pytanie - z czego wynika fenomen zumby? Najkrócej mówiąc ZUMBA - to radość i energia, do których kluczem jest muzyka. Jej urok leży w prostocie, bo do uczestnictwa w takich zajęciach nie trzeba być profesjonalistą spędzającym wiele godzin na nauce i ćwiczeniach. Już na pierwszym spotkaniu można bawić się tańcem. Proste taneczne kroki, kombinacje ruchów i energetyczna muzyka – to przepis na udaną zabawę dla osób w każdym wieku.

I tak też było na krasnobrodzkiej plaży, gdzie zgromadzeni zumbowicze doskonale bawili się pod czujnym okiem instruktorki Beaty Kulczyńskiej z Tomaszowa Lubelskiego, która swoją pasją potrafi zarażać wszystkich dookoła. Uśmiech, niespożyte pokłady energii i pozytywne nastawienie tej przesympatycznej osoby naprawdę zadziałało – roztańczyła cały Krasnobród:).

Na środowym spotkaniu z zumbą tańczyli mali, duzi, młodzi, starsi i ci jeszcze starsi również:) Niespodzianką było także to, że na krasnobrodzkiej plaży do licznej grupy żeńskiej dołączyli również panowie. Brawo dla Nich !!! Mamy nadzieję, że z tygodnia na tydzień grupa będzie nie tylko coraz większa ale także coraz bardziej koedukacyjna.

Kolejne spotkanie z wakacyjną zumbą za nami i nie ma wątpliwości, że był to czas świetnej zabawy połączonej z aktywnością , która wprawiła wszystkich jej uczestników w doskonałe samopoczucie, które mamy nadzieje będzie utrzymywało się jeszcze przez długi czas. Na kolejne ładowanie akumulatorów zapraszamy już za tydzień 20 lipca o godzinie 20.00.

Przybywajcie, bo warto!!!!!

Foto:http://kultura.krasnobrod.pl/index.php/galeria/event/20160714zumba