Krasnobrodzki Dom Kultury -Jesteśmy już 30 lat

DSC 4425Uzdolnione artystycznie dzieci i młodzież z gminy Krasnobród były wykonawcami Koncertu dla Rodziców. Impreza z okazji majowego Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca odbyła się w niedzielę 12 czerwca o 17.00 w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury.
Taki "prezent" to już tradycja. Młodzi artyści śpiewem i tańcem dziękowali rodzicom za ich miłość, troskę i trud wychowania. Tak było i tym razem. Piosenki i wiersze wykonywali starsi i młodsi. Okolicznościowe programy słowno-muzyczne przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Majdanie Wielkim "zerówki" A i B z Przedszkola Samorządowego i klasa II a Zespołu Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie.

Dla rodziców zagrali również gitarzyści szlifujący swoje umiejętności pod czujnym okiem Jarosława Monastyrskiego i muzycy, uczący się gry na instrumentach dętych w KDK pod kierunkiem Mateusza Krawca. Natomiast umiejętnościami tanecznymi popisali się członkowie Zespołu Tańca Nowoczesnego "Fart", którego instruktorem już od wielu lat jest Anna Antoszczyk. Z koncertem wystąpiły także solistki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie, które swój kunszt wokalny rozwijają wspólnie ze swym opiekunem - Karoliną Piotrowską.
Na koniec należy wspomnieć, że niewątpliwą atrakcją niedzielnego spotkania był występ najmłodszych bywalców zajęć organizowanych w KDK a mianowicie małych tancerek, które uczestniczą w zajęciach zumby prowadzonych przez panią Beatę Kulczyńską.
W tiulowych, kolorowych spódnicach, wrodzoną gracją i uśmiechem na ustach zatańczyły dla swoich rodziców. Emanowana przez nie radość i pozytywna energia udzieliła się zgromadzonej publiczności, która nagrodziła występ gromkimi brawami.
Koncert już za nami. Tym, którzy mogli go obejrzeć serdecznie dziękujemy a wszystkim Rodzicom, życzymy dużo miłości i radości od swych pociech.

 

Foto:http://kultura.krasnobrod.pl/index.php/galeria/event/20160613koncertdlarodzicow