Krasnobrodzki Dom Kultury -Jesteśmy już 30 lat

DSC 3779W ramach przygotowań do obchodów Narodowego Święta Niepodległości, Krasnobrodzki Dom Kultury już po raz trzeci zorganizował międzypokoleniowe warsztaty plastyczne pod nazwą- kotyliony patriotyczne. Zajęcia odbyły się 5 listopada i zgromadziły około 20 osób z których najmłodsza miała... około 3 miesięcy, a najstarsza należała do przedziału wiekowego 60 plus. Warsztaty prowadziła instruktor miejscowego domu kultury Marzena Mazurek, która zaproponowała uczestnikom wykonywanie patriotycznych kokard róznymi technikami. W zależności od wieku i umiejętności manualnych, każdy uczestnik był w stanie sprostać temu plastycznemu wyzwaniu. Efektem tych zmagań było 160 kotylionów, które bedą rozdane podczas krasnobrodzkich obchodów Święta Niepodległości.

 Galeria

Mówili o nas w Katolickim Radiu Zamość

DSC 6821Po dwutygodniowej przerwie na krasnobrodzką plażę powróciła zumba. Taneczno-sportowe spotkania jeśli pozwoli na to pogoda, odbywać się będą w każdy wtorek do zakończenia wakacji. Zapraszamy wszystkich sympatyków aktywnego spędzania czasu na zajęcia, które prowadzi zawsze uśmiechnięta, pełna energii i pozytywnie zakręcona licencjonowana instruktorka Beata Kulczyńska z Tomaszowa Lubelskiego.
Tańczyć mogą wszyscy, od dwu do stulatków, bo do tych zajęć łączących taniec i fitness nie trzeba specjalnego przygotowania. Wystarczą chęci i dobry humor, reszta to muzyka, która jest kluczem do świetnej zabawy.
Kto był, wie że warto, kto jeszcze nie próbował może to zmienić.
Zapraszamy, najbliższe spotkanie 6 sierpnia.
Przyjdź, zobacz, spróbuj!!!

Galeria

DSC 3810Warsztaty plastyczne, organizowane przez Krasnobrodzki Dom Kultury, cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta i gminy. I tak było również z zajęciami zorganizowanymi z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Cykl tych spotkań rozpoczął się w czwartek 11 kwietniaw Dominikanówce, dzień później - w miejscowości Zielone, następne miały miejsce w Wólce Husińskiej 15 kwietnia a ostatnie w Krasnobrodzkim Domu Kultury w przedświąteczny wtorek. Propozycja była skierowana do wszystkich, którzy chcieli samodzielnie wykonać palmę lub stroik wielkanocny. Wiek ani przygotowanie plastyczne nie były ważne - wystarczyły dobre chęci i czas. Spotkania te miały przeważnie wielopokoleniowy charakter, a praca odbywała się w miłej, przedświątecznej

Czytaj więcej: 2019.04.16 - Wielkanocne warsztaty plastyczne