Krasnobrodzki Dom Kultury -Jesteśmy już 30 lat

fotKrasnobrodzki Dom Kultury zaprasza do oglądania prac, które wykonali uczestnicy Ogólnopolskich Warsztatów Ilustratorów. Wernisaż odbył się w środę 29 sierpnia, a ekspozycja będzie czynna przez kilka najbliższych tygodni.Tematem zajęć, które odbyły się w Krasnobrodzie w ubiegłym roku, były kołysanki. Stąd tytuł otwartej w środę ekspozycji "Aaa, kotki dwa..." i początek wernisażu, który... kołysanką rozpoczął Zespół Folklorystyczny "Wójtowianie". Uczestników spotkania powitała dyrektor KDK Mariola Czapla, o pracy ilustratorów mówiła autorka projektu i kurator wystawy Maria Grażyna Szpyra, a za udział w warsztatach i przygotowanie ilustracji dziękował burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal.

Czytaj więcej: 2018.08.29 - Aaa, kotki dwa...- wernisaż wystawy

DSC 4541Wystawa „Fun Foto Zakopane" jest efektem pobytu uczniów krasnobrodzkiego Gimnazjum w Zakopanem w dniach 25 -30 września 2016 r.
W ubiegłym roku szkolnym klasy wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Fun Foto". Zadaniem konkursowym było zrobienie śmiesznej fotografii przedstawiającej całą klasę wraz z wychowawcą w Dzień Dziecka. Do konkursu zgłosiło się 378 szkół ( 1112 klas).
Nasi gimnazjaliści wzięli udział i udało się!
I miejsce zajęła klasa IB - wychowawca p. Józef Wryszcz
II miejsce zajęła klasa IA - wychowawca p. Karolina Piotrowska
III miejsce zajęła klasa II A wychowawca p. Grzegorz Piwko
Koordynator p. Halina Gontarz opiekun koła fotograficznego

Czytaj więcej: 2016.11.14 - Wystawa fotograficzna "Fun foto" Zakopane